PLATFORME METALIKE (DISK BELI)

15240

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

I pershtatshem per ushtrimet per belin,por qe ndihmon dhe per rregullimin e postures dhe balances se trupit

Më shumë informacion

I pershtatshem per ushtrimet per belin,por qe ndihmon dhe per rregullimin e postures dhe balances se trupit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: