Set peshkimi Cikrik + shkop peshkimi 2.1m

14816

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Shkop peshkimi portativ qe zgjatet deri ne 2  metra.

Ju kursen hapsire dhe eshte shume i lehte per tu transportuar.

Rezistent dhe funksional.

Gjatesia kur eshte i hapur:  2.1 m

Cikrik peshkimi i perpbere prej materiali plastik shume rezistent i cili mund te mbledhe deri ne 100m

fije peshkimi.

Më shumë informacion

Shkop peshkimi portativ qe zgjatet deri ne 2  metra.

Ju kursen hapsire dhe eshte shume i lehte per tu transportuar.

Rezistent dhe funksional.

Gjatesia kur eshte i hapur:  2.1 m

Cikrik peshkimi i perpbere prej materiali plastik shume rezistent i cili mund te mbledhe deri ne 100m

fije peshkimi.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: