Shkop per Selfie Omega me fishe 42620

Shëno vlerësimin tënd

Shkop per Selfie Omega me fishe 42620

Shkop per Selfie Omega me fishe 42620

ALB0698

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Shkop per Selfie Omega me fishe 42620

Shkop per selfie ne forme teleskopi.

I pershtatshem per aparate te vegjel fale vidhosjes.

Mbajtese fleksibel per smartphone.

Pershtatet per Android 4.2.3 e siper dhe iOS 4.0 e siper.

Siperfaqe jo e rreshqitshme tek pjesa e mbajteses se dores.

Gjatesia 29-115 cm.

Menyra si funksionon:

*Vendosni celularin ne mbajtesen duke e pershtatur me permasen qe deshironi.

*Lidheni celularin me fishen 3.5mm jack te selfie-t.

*Hapni kameren ne celularin tuaj.

*Fokusoni imazhin qe deshironi dhe shtypni butonin.

E disponueshme ne ngjyre te zeze.