Shkop per Selfie Wireless Monopod

7514

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Shkop per Selfie Wireless Monopod

Shkop per selfie ne forme teleskopi.

I pershtatshem per aparate te vegjel.

Mbajtese fleksibel per smartphone.

Pershtatet per Android dhe iOS.

Bateria 100mAh.

Karikohet per 1 ore.

Distanca wireless deri ne 10 metra.

Siperfaqe jo e rreshqitshme tek pjesa e mbajteses se dores.

Gjatesia 235-1100 mm.

E disponueshme ne 4 ngjyra: e zeze, blu, pink dhe e bardhe.

Më shumë informacion

Shkop per Selfie Wireless Monopod

Shkop per selfie ne forme teleskopi.

I pershtatshem per aparate te vegjel.

Mbajtese fleksibel per smartphone.

Pershtatet per Android dhe iOS.

Bateria 100mAh.

Karikohet per 1 ore.

Distanca wireless deri ne 10 metra.

Siperfaqe jo e rreshqitshme tek pjesa e mbajteses se dores.

Gjatesia 235-1100 mm.

E disponueshme ne 4 ngjyra: e zeze, blu, pink dhe e bardhe.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Modifikim produkti

Pas ruajtjes së produktit tuaj të përshtatur, mos harroni të shtoni atë në shportën tuaj.rn

loader

* Fushta të detyrueshme