Skuter Balancues Elektrik 6.5" + Bluetooth + Pult

  18 990 Lekë

  27 990 Lekë

  -9 000 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Skuter Balancues Elektrik 6.5" + Bluetooth + Pult

  Skuteri me 2 dy rrota i cili vet-balancohet, dhe kontrollohet lehtesisht. I pershtatshem per distanca te shkurtra, duke ju kursyer lodhjen e te ecurit.

  Me boks bluetooth per te degjuar muzike nga telefoni juaj dhe gjithashtu me pult i cili ndez dhe fik skuterin.

  Kjo pajisje eshte krijuar per t'ju lehtesuar levizjen e perditshme ne pune apo shtepi dhe duhet shume pak kohe per ta mesuar. Fillon levizjen thjesht duke ushtruar presion me kembet. Ka dy sesnosre ne forme pedaleje, te cilat kontrollohen me te dyja kembet per t'u kthyer lehtesisht, rrotullim ne vend, levizje perpara dhe frenim i bute.
  Eshte i sigurt dhe lehtesisht i perdorshem. Mund te levizni dhe te rrotulloheni ne hapesira shume te vogla. Gjithashtu mund te rrotulloheni 360 grade ne vend.
  -Balancim i dyfishte i teknologjise se larte, sensor graviteti dhe xhiroskop, shume e lehte per t'u perdorur thjesht duke leviizur peshen e trupit mund te levizni para, te ecni mbrapa, majtas, djathtas dhe te rrotulloheni 360 grade ne nje vend.
  -Punon me bateri te rikarikueshme, nuk demton ambjentin.
  -Rrota te gomuara te cilesise se larte, te pershtatshme per cdo lloj terreni
  -Pedale te gomuara qe sherbejne si sensor.
  -Drita te perparme LED qe do ju ndricojne rrugen gjate nates.
  -Kapaciteti i baterise: 4400mAh
  -Me 1 karikim te plote mund te pershkruaj 15km deri 20km (ndikon pesha e perdoruesit, gjendja e rruges etj)
  -Voltazhi i motorit DC 36V
  -Fuqia e motorit: 2 x 250W
  -Shpejtesia maksimale: 10km ne ore
  -Madhesi e motorit: 6.5 inch
  -Permasat: 58.4 x 16.8 x 17.8 cm
  -Pesha maksimale qe mban: afersisht 100kg
  -Pesha e pajisjes: 10kg
  -Kendi qe ngjit: nga 15°-30° (varet nga pesha e perdoruesit)

  • Specifikimet
  • Madhesia e Rrotes: 6.5"