Dyshek me Ajer Intex 68757 99x191x22 cm

25143

Intex

22

1 890 Lekë

  • Dyshek me ajer per kamping
  • Material cilesore
  • Fryhet dhe transportohet lehtesisht

Dyshek tek me ajer i markes Intex modeli 68757, me ngjyre blu

Material cilesor dhe i papershkueshem nga uji, PVC 96%, ABS 2%, Naylon 2%

Për një gjumë tepër të rehatshëm ne cdo kohe dhe kudo, ne shtepi, kamping etj

Praktik dhe mund te transportohet lehtesisht dhe mund ta merrni pa problem neper kampingjet qe organizoni

Në pjesën e sipërme është shume i butë dhe pengon rrëshqitjen

Valvola e saj dy-në-një siguron që shtrati te shfryhet dhe te fryhet lehtesisht

Paketimi ka edhe canten qe ju duhet per ta mbajtur dyshekun me vete

Permasat 99 x 191 x 22 cm dhe pesha maksimale qe mund te mbaje eshte 130 kg

Marka Intex
Bestseller 1
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Dyshek tek me ajer i markes Intex modeli 68757, me ngjyre blu

Material cilesor dhe i papershkueshem nga uji, PVC 96%, ABS 2%, Naylon 2%

Për një gjumë tepër të rehatshëm ne cdo kohe dhe kudo, ne shtepi, kamping etj

Praktik dhe mund te transportohet lehtesisht dhe mund ta merrni pa problem neper kampingjet qe organizoni

Në pjesën e sipërme është shume i butë dhe pengon rrëshqitjen

Valvola e saj dy-në-një siguron që shtrati te shfryhet dhe te fryhet lehtesisht

Paketimi ka edhe canten qe ju duhet per ta mbajtur dyshekun me vete

Permasat 99 x 191 x 22 cm dhe pesha maksimale qe mund te mbaje eshte 130 kg

Fleta e të dhënave

Marka Intex
Bestseller 1

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

14 produkte te tjere ne te njejten kategori: