Cante Shpine OR&MI

  20220

  5 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante shpine me ngjyre jeshile te erret

  Per meshkuj dhe femra material mjaft cilesore

  Me disa zinxhire e xhepa te medha

  Praktike dhe mjaft e rehatshme ne shpatulla

  Mund te perdoret per udhetime apo edhe per shkolle

  • Specifikimet
  • Gjinia: Unisex
  • Marka: OR&MI
  • Permasat (cm): 47 x 32 x 14 cm