Cante Udhetimi Forwin FW6566

  20228

  2 190 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante udhetimi mjaft sportive e markes Forwin

  Me hapjen kryesore me zinxhire, nje xhep tjeter me te vogel dhe dy anesore edhe per zgjerim

  Forma e cantes eshte drejtekendeshe

  Vjen ne dy ngjyra e kuqe dhe e zeze

  Me material si cope e forte mjaft cilesore

  Me dy rripa te shkurter mbajtes dhe nje me gjatesi te rregullueshme

  Merni me vete gjithcka qe deshironi ne pushimet tuaja

  • Specifikimet
  • Gjinia: Unisex
  • Permasat (cm): 55 x 30 x 27 cm