Nike Kapele 340225-451

28199

Nike

2 090 Lekë

2 310 Lekë

  • Kapele Nike 
  • Material 100% pambuk
  • Lehtesisht e kombinueshme

Kapele e markes Nike per meshkuj, modeli 340225-451

Materiali 100% pambuk, me mase One Size

Me ngjyre blu dhe e pershtatshme per cdo kohe te dites dhe stine

Kombinohet me veshjet tuaja sportive dhe ju ben te dukeni fashion ne cdo kohe

Marka Nike
Materiali 70% Poliester , 30% Pambuk
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Kapele e markes Nike per meshkuj, modeli 340225-451

Materiali 100% pambuk, me mase One Size

Me ngjyre blu dhe e pershtatshme per cdo kohe te dites dhe stine

Kombinohet me veshjet tuaja sportive dhe ju ben te dukeni fashion ne cdo kohe

Fleta e të dhënave

Marka Nike
Materiali 70% Poliester , 30% Pambuk

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

24 produkte te tjere ne te njejten kategori: