Syze Unisex Ngjyre Gri

  I ri Cmim i reduktuar!

  Add to wishlist

  Syze Unisex Ngjyre Gri Shiko te zmadhuar

  SF0053

  1 390 Lekë

  1 690 Lekë

  -300 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Syze Unisex Ngjyre Gri

  Syze me skelet metalik ngjyre gri

  Me xhama ne te njejten ngjyre, te rrumbullaket

  Stil dhe modeli i preferuar i veres se ketoj viti

  Syzet jane unisex me bishta metalik ne ngjyre gold dhe te bardhe

  • Specifikimet
  • Gjinia: Unisex
  • Syze: Imitim