Tablet ALCATEL 8055X PIXI 3 7" WIFI

 • 2 vjet garanci
 • Servis i Garantuar

NP1255

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

I pershtatshem per perdorim te pergjithshem.

Tableti ALCATEL 8055X PIXI 3 ka madhesi mesatare ekrani dhe peshe shume te vogel, karakteristika qe e bejne kete tablet shume praktik per tu transportuar dhe per tu mbajtur me vete.
Memorje normale per nje tablet te kategorise se tij. Por Pixi 3 mund te suportoje dhe karte memorje qe te jep mundesine te ruash shume te dhena (Foto, video, muzike, materiale te ndryshme etj.)
Opsion lidhje me wireless,per te naviguar ne internet, per E-mail ose per te luajtur lojra online, dhe opsion lidhje me bluetooth,per tu lidhur me pajisje te ndryshme qe suportojne kete teknologji. Procesori Quad-core i japin mundesi tabletit per te hapur lojera dhe programe jo shume te ngarkuara.

 • Specifikimet
 • Marka: Alcatel
 • Garancia: 2 vjet
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Permasa e Ekranit (inch): 7" (inch)
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1024x600
 • Sistemi Operativ: Android OS, v4.4.2 (KitKat)
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 4 GB
 • RAM: 512 MB
 • Shpejtesia e Procesorit: 1.3 GHz
 • Kamera Kryesore: 2 MP
 • Kamera Ballore: VAG
 • Kapaciteti i Baterise: 2820 mAh
 • Permasa: 189 x 111 x 9.1 mm
 • Pesha: 260 g
 • Kapaciteti (mAh): 2820 mAh
 • CPU Procesor: Quad-Core
 • RAM: 512MB
 • Madhesia e Ekranit: 7"
 • Networking: WiFi
 • Teknologjia e Ekranit: TFT
 • Permasat (cm): 19cm x 11cm x 1cm