Tablet ALCATEL 8070 PIXI 3 8" WIFI

16967

14 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Disajn shume stil

Perjetoni nje eksperience mahnitese me ekranin 8 inch, kornizen e ngushte dhe me rezolucionin mahnites 1280 x 800 piksel.

Mundesi lidhje me wireless-in, per te naviguar ne internet, shkarkoni dhe luani lojera ose aplikacione.
Mundesi lidhje me bluetooth, me pajisje qe suportojne bluetooth, si bokse, kufje etj.

Tableti ka te instaluar sistem operimi Android 5.0 ( Lollipop ), disajn unik.

Memorja e brendshme e tabletit eshte 16GB, por qe mund ta zgjeroni duke i vendosur karte memorje deri ne 32GB per te ruajtur materiale te ndryshme si foto, video, dokumenta etj. | Kliko KETU per te pare kartat e memorjes |

Kamera kryesore eshte 5 megapiksel dhe regjistron  video FullHD 1080p kurse kamera dytesore (Selfie) eshte 2 megapiksel dhe regjistron video HD 720p

Bateria me kapacitet te madh 4060 mAh.

Procesori Quad Core 1.3 GHz dhe RAM-i 1GB

Radio FM.

Kliko per te pare manualin e perdorimit | Manuali i Perdorimit |

Marka Alcatel
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1280x800
Sistemi Operativ Android 5.0 Lollipop
Karta SIM WiFi
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise: 4060 mAh
Permasat (cm) 21cm x 12.7cm x 8.75mm

Më shumë informacion

Disajn shume stil

Perjetoni nje eksperience mahnitese me ekranin 8 inch, kornizen e ngushte dhe me rezolucionin mahnites 1280 x 800 piksel.

Mundesi lidhje me wireless-in, per te naviguar ne internet, shkarkoni dhe luani lojera ose aplikacione.
Mundesi lidhje me bluetooth, me pajisje qe suportojne bluetooth, si bokse, kufje etj.

Tableti ka te instaluar sistem operimi Android 5.0 ( Lollipop ), disajn unik.

Memorja e brendshme e tabletit eshte 16GB, por qe mund ta zgjeroni duke i vendosur karte memorje deri ne 32GB per te ruajtur materiale te ndryshme si foto, video, dokumenta etj. | Kliko KETU per te pare kartat e memorjes |

Kamera kryesore eshte 5 megapiksel dhe regjistron  video FullHD 1080p kurse kamera dytesore (Selfie) eshte 2 megapiksel dhe regjistron video HD 720p

Bateria me kapacitet te madh 4060 mAh.

Procesori Quad Core 1.3 GHz dhe RAM-i 1GB

Radio FM.

Kliko per te pare manualin e perdorimit | Manuali i Perdorimit |

Fleta e të dhënave

Marka Alcatel
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1280x800
Sistemi Operativ Android 5.0 Lollipop
Karta SIM WiFi
Kapaciteti 16 GB
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise: 4060 mAh
Permasat (cm) 21cm x 12.7cm x 8.75mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: