Tablet ALCATEL 9002X PIXI 3 7" 3G

Shëno vlerësimin tënd

Tablet ALCATEL 9002X PIXI 3 7" 3G

Tablet ALCATEL 9002X PIXI 3 7" 3G

 • 2 vjet garanci
 • Servis i Garantuar

NP1257

10 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

"Beni cdo gje me tabletin tuaj,në lëvizje"

Tablet ultra kompakt  me sistem Android 4.4 (KitKat).
Madhesia e ekranit eshte 7 inch (~18cm), qe e ben kete tablet te lehte per tu transportuar dhe praktik. Rezolucioni i ekranit eshte 1024 x 600 piksel.

Duke i vendosur karten sim (micro sim),tabletin mund ta perdoresh per te naviguar ne internet,duke perdorur rrjetin 3G, ose per te kryer telefonata,duke perdorur boksin e integruar ose duke e lidhur me kufje bluetooth.  | Kliko KETU per te pare kufjet BT |

Memorja e brendshme eshte 4GB, por qe mund te suportoje karte memorje microSD deri ne 32GB,te cilen mund ta perdorni per te ruajtur te dhena si: Foto, video, muzike, dokumenta word, excel, etj. | Kliko KETU per te pare kartat e memorjes |

RAM-i 512MB.
Procesori Dual Core 1.3 GHz ben qe tableti te hape lojera dhe programe jo shume te ngarkuara ne grafike apo memorje.

Kamera kryesore eshte 2 Megapiksel kurse kamera dytesore eshte 0.3 Megapiksel.

Kapaciteti i baterise eshte 2820 mAh.

 • Specifikimet
 • Marka: Alcatel
 • Garancia: 2 vjet
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Permasa e Ekranit (inch): 7" (inch)
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1024x600
 • Sistemi Operativ: Android 4.4 KitKat
 • Kapaciteti: 4 GB
 • RAM: RAM 512 MB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Dual Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 2 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 0.3 MP
 • Kapaciteti i Baterise: Kapaciteti i Baterise: 2820 mAh
 • Lloji i kartes: Karte Micro SD
 • Permasat (cm): 19cm x 11cm x 1cm