Tablet ALCATEL 9005X PIXI 8" 3G

16979

14 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Alcatel 9005X eshte tableti me ekranin e madh, 8 inch (~20cm), dhe me rezolucion 1280 x 800.

I lehte vetem 325 gram, dhe i holle me pak se 1cm.

Memora je tij e brendshme eshte 4GB por qe suporton karte memorje deri ne 32GB,ne te cilen mund te ruani te dhena si, foto, video, muzike, dokumenta etj.

Ka vend per karte sim,te cilen mund ta perdorni per te naviguar ne internet duke perdorur internetin 3G ose per te bere telefonata.
Mund ta lidhni dhe me WiFi,per te naviguar ne internet, per te luajtur lojera online, ose per te shkarkuar aplikacione.

Kamera kryesore e tabletit eshte 2 megapiksel kurse kamera dytesore (selfie) eshte 0.3 megapixel.

Procesori eshte triple core 1.3 GHz dhe RAM-i 512MB.

Mundesi lidhje me bluetooth me pajisje te tjera qe suportone BT si, bokse,kufje, etj.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Marka Alcatel
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 8" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1280x800
Sistemi Operativ Android 4.4 KitKat
Karta SIM WiFi, 1 karte SIM
Kapaciteti 4 GB
RAM RAM 512 MB
Procesori CPU Procesori CPU: Triple Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise: 3240 mAh
Networking 2G/3G, WiFi
Teknologjia e Ekranit TFT
Permasat (cm) 21cm x 12.5cm x 1cm

Më shumë informacion

Alcatel 9005X eshte tableti me ekranin e madh, 8 inch (~20cm), dhe me rezolucion 1280 x 800.

I lehte vetem 325 gram, dhe i holle me pak se 1cm.

Memora je tij e brendshme eshte 4GB por qe suporton karte memorje deri ne 32GB,ne te cilen mund te ruani te dhena si, foto, video, muzike, dokumenta etj.

Ka vend per karte sim,te cilen mund ta perdorni per te naviguar ne internet duke perdorur internetin 3G ose per te bere telefonata.
Mund ta lidhni dhe me WiFi,per te naviguar ne internet, per te luajtur lojera online, ose per te shkarkuar aplikacione.

Kamera kryesore e tabletit eshte 2 megapiksel kurse kamera dytesore (selfie) eshte 0.3 megapixel.

Procesori eshte triple core 1.3 GHz dhe RAM-i 512MB.

Mundesi lidhje me bluetooth me pajisje te tjera qe suportone BT si, bokse,kufje, etj.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Fleta e të dhënave

Marka Alcatel
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 8" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1280x800
Sistemi Operativ Android 4.4 KitKat
Karta SIM WiFi, 1 karte SIM
Kapaciteti 4 GB
RAM RAM 512 MB
Procesori CPU Procesori CPU: Triple Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise: 3240 mAh
Networking 2G/3G, WiFi
Teknologjia e Ekranit TFT
Permasat (cm) 21cm x 12.5cm x 1cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: