Tablet ALCATEL 9010X PIXI 3 10" 3G

17002

22 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tableti Alcatel 9010X Pixi 3 ka madhesi ekrani 10 inch (~25.5cm), me rezolucion 1280 x 800 piksel. Tipi i ekranit eshte TFT IPS.

Memorja e brendshme eshte 8GB por qe suporton karte memorje deri ne 64GB,te cilen mund ta perdorni per te ruajtur te dhena si: foto, video, muzike dhe materiale te tjera te nevojshme.

Kamera kryesore eshte 2 megapiksel dhe kamera dytesore (seflie) eshte 0.3 megapiksel

RAM-i 1GB.
Procesori eshte Quad Core 1.3GHz
Tableti ka te instaluar sistem operativ Android 5.0 (Lollipop

Mundesi lidhje me 3G,duke i vendosur karte sim, te cilen mund ta perdorni per te naviguar ne internet ose per te bere telefonata.

Mundesi lidhje me wireless, per te naviguar ne internet ose per te shkarkuar aplikacione te ndryshme.Mundesi lidhje me Bluetooth me pajise te tjera qe e suportojne kete teknologji, si bokse, kufje, etj.

Madhesia e baterise eshte 4060 mAh.

Marka Alcatel
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 10" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1280x800
Sistemi Operativ Android 5.0 Lollipop
Karta SIM 1 karte SIM, WiFi
Kapaciteti 8 GB
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise: 4060 mAh
Teknologjia e Ekranit TFT

Më shumë informacion

Tableti Alcatel 9010X Pixi 3 ka madhesi ekrani 10 inch (~25.5cm), me rezolucion 1280 x 800 piksel. Tipi i ekranit eshte TFT IPS.

Memorja e brendshme eshte 8GB por qe suporton karte memorje deri ne 64GB,te cilen mund ta perdorni per te ruajtur te dhena si: foto, video, muzike dhe materiale te tjera te nevojshme.

Kamera kryesore eshte 2 megapiksel dhe kamera dytesore (seflie) eshte 0.3 megapiksel

RAM-i 1GB.
Procesori eshte Quad Core 1.3GHz
Tableti ka te instaluar sistem operativ Android 5.0 (Lollipop

Mundesi lidhje me 3G,duke i vendosur karte sim, te cilen mund ta perdorni per te naviguar ne internet ose per te bere telefonata.

Mundesi lidhje me wireless, per te naviguar ne internet ose per te shkarkuar aplikacione te ndryshme.Mundesi lidhje me Bluetooth me pajise te tjera qe e suportojne kete teknologji, si bokse, kufje, etj.

Madhesia e baterise eshte 4060 mAh.

Fleta e të dhënave

Marka Alcatel
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 10" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1280x800
Sistemi Operativ Android 5.0 Lollipop
Karta SIM 1 karte SIM, WiFi
Kapaciteti 8 GB
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise: 4060 mAh
Teknologjia e Ekranit TFT

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: