Tablet HUAWEI MEDIAPAD 7.0 T1-701U, 3G

16976

14 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tablet marka Huawei, me madhesi ekrani 7 inch (~18cm) dhe me rezolucion ekrani 1024x600. Shume i holle dhe i lehte. Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira. Perfekt per lojra ose per te lexuar.

Me memorje te brendshme 8GB, por qe mund te suportoje karte memorje deri ne 32GB, ku mund te ruani foto, video, materiale te ndryshme.

Kamera kryesore dhe kamera dytesore (Selfie) jane 2 megapiksel.

Opsion lidhje me rrjetin 3G,duke perdorur karte sim ose me wireless,per te naviguar ne internet ose per te luajtur lojera online.
Mund te beni dhe telefonata direkt nga tableti.

Opsion lidhje me Bluetooth,per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj.

Hyrje Jack, per te lidhur kufje (Jo te perfshira ne paketim).

Marka Huawei
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Sistemi Operativ Android 4.4 KitKat
Karta SIM 1 karte SIM, WiFi
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise: 4100 mAh
Tipi i USB-se Micro USB
Networking 2G/3G, WiFi
Teknologjia e Ekranit IPS
Permasat (cm) 10cm x 19cm x 1cm

Më shumë informacion

Tablet marka Huawei, me madhesi ekrani 7 inch (~18cm) dhe me rezolucion ekrani 1024x600. Shume i holle dhe i lehte. Praktik per tu mbajtur me vete dhe ngjyra ekrani shume te mira. Perfekt per lojra ose per te lexuar.

Me memorje te brendshme 8GB, por qe mund te suportoje karte memorje deri ne 32GB, ku mund te ruani foto, video, materiale te ndryshme.

Kamera kryesore dhe kamera dytesore (Selfie) jane 2 megapiksel.

Opsion lidhje me rrjetin 3G,duke perdorur karte sim ose me wireless,per te naviguar ne internet ose per te luajtur lojera online.
Mund te beni dhe telefonata direkt nga tableti.

Opsion lidhje me Bluetooth,per ta lidhur me pajisje te tjera bluetooth si bokse, kufje etj.

Hyrje Jack, per te lidhur kufje (Jo te perfshira ne paketim).

Fleta e të dhënave

Marka Huawei
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Sistemi Operativ Android 4.4 KitKat
Karta SIM 1 karte SIM, WiFi
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise: 4100 mAh
Tipi i USB-se Micro USB
Networking 2G/3G, WiFi
Teknologjia e Ekranit IPS
Permasat (cm) 10cm x 19cm x 1cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: