Tablet HUAWEI MEDIAPAD T1 8" S8-701U, 3G

17034

22 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tablet me madhesi ekrani 8 inch (~20cm) dhe me rezolucion ekrani 1280 x 800 piksel,shume i holle, 7.9mm dhe shume i lehte, 360 gram. Shume praktik dhe shume i lehte per tu transportuar.

Mundesi lidhje me wireless dhe me 3G, duke perdorur karten sim. Mund te navigoni ne internet ose te beni telefonata direkt nga tableti.

Kamera kryesore eshte 5 megapiksel, kurse kamera dytesore eshte 0.3 megapiksel.
Memorja e brendshme eshte 8GB dhe suporton karte memorje deri ne 32GB, te cilen mund ta perdorni per te ruajtur te dhena si foto, video, muzike ose materiale te ndryshme.RAM-i eshte 1GB.
Procesori ka shpejtesi Quad Core 1.2 GHz.

Kapaciteti i baterise eshte 4800 mAh.

Per me shume informacione teknike kliko KETU
Marka Huawei
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 8" (inch)
Sistemi Operativ Android 4.3 (JellyBean)
Karta SIM 1 karte SIM, WiFi
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP

Më shumë informacion

Tablet me madhesi ekrani 8 inch (~20cm) dhe me rezolucion ekrani 1280 x 800 piksel,shume i holle, 7.9mm dhe shume i lehte, 360 gram. Shume praktik dhe shume i lehte per tu transportuar.

Mundesi lidhje me wireless dhe me 3G, duke perdorur karten sim. Mund te navigoni ne internet ose te beni telefonata direkt nga tableti.

Kamera kryesore eshte 5 megapiksel, kurse kamera dytesore eshte 0.3 megapiksel.
Memorja e brendshme eshte 8GB dhe suporton karte memorje deri ne 32GB, te cilen mund ta perdorni per te ruajtur te dhena si foto, video, muzike ose materiale te ndryshme.RAM-i eshte 1GB.
Procesori ka shpejtesi Quad Core 1.2 GHz.

Kapaciteti i baterise eshte 4800 mAh.

Per me shume informacione teknike kliko KETU

Fleta e të dhënave

Marka Huawei
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 8" (inch)
Sistemi Operativ Android 4.3 (JellyBean)
Karta SIM 1 karte SIM, WiFi
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: