Tablet LENOVO IDEA 3-710F, 7" Wi-Fi

16914

10 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

I pershtatshem per perdorim te pergjithshem.

Tableti Lenovo Idea 3-710F, 7" Wi-Fi ka madhesi ekrani 7 inch (~18cm)dhe rezolucion ekrani 1024x600,dhe peshe shume te vogel 269 gram, karakteristika qe e bejne kete tablet shume praktik per tu transportuar dhe per tu mbajtur me vete,

Memorja e tij e brendshme eshte 8GB, por qe mund te suportoje karte memorje deri ne 32GB, qe mund ta perdorni per te ruajtur shume te dhena (Foto, video, muzike, materiale te ndryshme etj.)

Opsion lidhje me wireless,per te naviguar ne internet, per E-mail ose per te luajtur lojra online, dhe opsion lidhje me bluetooth,per tu lidhur me pajisje te ndryshme qe suportojne kete teknologji.

Procesori Quad-core 1.3 GHz dhe RAM-i 1GB i japin mundesi tabletit per te hapur lojera dhe programe jo shume te ngarkuara.

Sistemi operativ eshte Android 5.1 (Lollipop)

Kamera kryesore eshte 2 Megapiksel dhe ajo dytesore (Selfie) 0.3 Megapiksel

Hyrje Jack, per te lidhur kufje dhe boks te vogel te integruar.

Kapaciteti i baterise eshte 3450 mAh.

Marka Lenovo
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1024x600
Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop
Karta SIM WiFi
Kapaciteti 8 GB
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise 3450 mAh
Networking WiFi
Teknologjia e Ekranit IPS
Permasat (cm) 19cm x 11cm x 1cm

Më shumë informacion

I pershtatshem per perdorim te pergjithshem.

Tableti Lenovo Idea 3-710F, 7" Wi-Fi ka madhesi ekrani 7 inch (~18cm)dhe rezolucion ekrani 1024x600,dhe peshe shume te vogel 269 gram, karakteristika qe e bejne kete tablet shume praktik per tu transportuar dhe per tu mbajtur me vete,

Memorja e tij e brendshme eshte 8GB, por qe mund te suportoje karte memorje deri ne 32GB, qe mund ta perdorni per te ruajtur shume te dhena (Foto, video, muzike, materiale te ndryshme etj.)

Opsion lidhje me wireless,per te naviguar ne internet, per E-mail ose per te luajtur lojra online, dhe opsion lidhje me bluetooth,per tu lidhur me pajisje te ndryshme qe suportojne kete teknologji.

Procesori Quad-core 1.3 GHz dhe RAM-i 1GB i japin mundesi tabletit per te hapur lojera dhe programe jo shume te ngarkuara.

Sistemi operativ eshte Android 5.1 (Lollipop)

Kamera kryesore eshte 2 Megapiksel dhe ajo dytesore (Selfie) 0.3 Megapiksel

Hyrje Jack, per te lidhur kufje dhe boks te vogel te integruar.

Kapaciteti i baterise eshte 3450 mAh.

Fleta e të dhënave

Marka Lenovo
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7" (inch)
Rezolucioni Rezolucioni 1024x600
Sistemi Operativ Android 5.1 Lollipop
Karta SIM WiFi
Kapaciteti 8 GB
RAM RAM 1 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 2 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 0.3 MP
Kapaciteti i Baterise Kapaciteti i Baterise 3450 mAh
Networking WiFi
Teknologjia e Ekranit IPS
Permasat (cm) 19cm x 11cm x 1cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: