Adaptor Wireless per Android Charger Qi

ACC0039

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Adaptor Wireless Charger Qi per Android

Keni pajisje per karikim wireless por telefoni juaj nuk e ka opsionin Qi Wireless Charging?

Ky eshte adaptori qe ju duhet. Mjafton ta vendosni fishen e adaptorit ne vendin e karikimit Micro USB, dhe adaptori ta fsheni ne kapakun ose kellefin e telefonit tuaj, dhe sapo te vendosni celularin tuaj mbi nje pajsije qe karikon wireless, ai do te filloi te karikohet.

Input: 5V
Outpout 1000mA
Permasat: 69 x 44 mm