Fishe Karikimi Blue Zipper 2ne1 per Android & iPhone

Shëno vlerësimin tënd

Fishe Karikimi Blue Zipper 2ne1 per Android & iPhone

Fishe Karikimi Blue Zipper 2ne1 per Android & iPhone

  KZ0143

  990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kabell karikimi me hyrje USB dhe dalje Micro USB/Andorid dhe karikues iPhone 5/6

  Ne fore zinxhiri i cili ulet dhe ngrihet sipas deshires.

  Ngjyra blu

  • Specifikimet
  • Tipi i Karikuesit: Universale
  • Aksesoret e Karikuesit: Vetem fisha