Mbajtese Smartphon per Makine Black

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Smartphon per Makine Black

Mbajtese Smartphon per Makine Black

  • Garanci ne cilesi

DL0117

750 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kornize per telefonin celular qe vendoset tek timoni i makines.

Shume praktike fale aksesoreve te rregullueshem.

Per telefona me permasa 10-13 cm.

Ju shoqeron ne cdo rrotullim timoni.

Material rezistent.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Mbajteses: Per Makine