Mbajtese smartphon per Makine, e Magnetizuar me Logo Audi

ABI0062

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Per smartphone metalike, e magnetizuar e cila mund te pershtatet lehetesisht ne 

kroskotin e makines suaj. 

Aplikim shume i thjeshte dhe praktik: Ngjitje e bazamentit te mbajteses me adeziv ne siperfaqen e 

kroskotit ose ne xham. Tapa e holle metalike ngjitet pas kases se telefonit tuaj per te bere puthitjen

ne siperfaqen e magnetizuar te mbajteses.

Mbajtesja eshte rezistente ndaj tronditjeve qe mund te shkaktohen gjate udhetimit, dhe 

gjithashtu mund te rrotullohet lehtesisht ne 360 grade sipas deshires.