Mbajtese Smartphon per Makine Universale

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Smartphon per Makine Universale

Mbajtese Smartphon per Makine Universale

  • Garanci ne cilesi

ACC0013

1 090 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese universale per smartphone me tape vakumi.

Qendrueshmeri e larte ndaj tronditjeve te makines gjate udhetimit

Mund te suportoje smarphone te madhesive te ndryshme deri ne 5.5'' (inch)

Material plastik rezistent ndaj diellit.

Rrotullim 360 grade.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Mbajteses: Per Makine