Mbajtese Smartphon per Makine Vent Mount

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Smartphon per Makine Vent Mount

Mbajtese Smartphon per Makine Vent Mount

  • Garanci ne cilesi

KZ0210

790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese me permasa te vogela e cila pershtatet ne te gjithe llojet e telefonave.

Vendoset lehtesisht ne grilen e ventilimit te makines.

Mund te zgjerohet nga 3.4 deri ne 8.6 cm. 

E pershtatshme per smartphone deri ne 6 inch.

Kapje e qendrueshme nga te 2 krahet e cila i reziston tronditjes dhe rreshqitjes.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Mbajteses: Per Makine