Mbajtese Smartphon per Makine

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Smartphon per Makine

Mbajtese Smartphon per Makine

KZ0212

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese universale per smartphone me nje dizajn terheqes.

Mund te aplikohet lehtesisht ne xhamin e makines, duke u fiksuar nepermjet tapes plastike te

vakumit.

Mund te rrotullohet 360 grade.

Qendrueshmeri e larte ndaj tronditjeve dhe rreshkitjes.