Mbajtese Smartphone per Makine me 2 Porta USB

8844

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kornize per telefon, GPS, MP4 e zgjerueshme deri ne 7.5".

Vendoset tek porta e cigares.

Siperfaqe rezistente qe nuk rreshket.

360 grade rrotullim.

2 porta USB per te karikuar pajisjet qe deshironi.

Nje zgjidhje inovative per ata qe kerkojne funksionalitet maksimal.

Tregues LED per gjendjen e baterise.

Ngjyre e zeze.

Porta USB 2 Porta usb

Më shumë informacion

Kornize per telefon, GPS, MP4 e zgjerueshme deri ne 7.5".

Vendoset tek porta e cigares.

Siperfaqe rezistente qe nuk rreshket.

360 grade rrotullim.

2 porta USB per te karikuar pajisjet qe deshironi.

Nje zgjidhje inovative per ata qe kerkojne funksionalitet maksimal.

Tregues LED per gjendjen e baterise.

Ngjyre e zeze.

Fleta e të dhënave

Porta USB 2 Porta usb

12 produkte te tjere ne te njejten kategori: