Cante tableti Genius GS-721 Black/Red

6849

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Cante tableti Genius GS-721 Black/Red

Cante me zinxhir per tablet.

Permasa deri ne 7"

Dizajn trendy me ngjyra te bukura.

Material rezisten ndaj tronditjeve fale fluskave te buta.

Ngjyra si ne foto.