Apple iPad Air 2 128GB 4G LTE

16897

96 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Apple iPad Air 2 128GB 4G LTE

Ekran i mrekullushem Retina me madhesi 9.7", vetem 0.6 cm i holle dhe pesha 430 gram, iPad Air 2 eshte tableti i duhur per ju qe udhetoni dhe ju duhet nje asistent inteligjent me vete. Procesor i fuqishem A8X 64-bit , me kamera HD per FaceTime dhe iSight, sensor per leximin e shenjes se gishtit, internet WiFi dhe lidhje 4G LTE, gjithashtu bateri qe zgjat deri ne 10 ore. Me sistem e fuqishem operativ iOS 9 i cili vjen i permirsuar ne kryerjen e disa funksioneve njekohesisht dhe me aplikacione te operfshira per produktivitet dhe kreativitet, plus dhe mijera aplikacione te tjera ne te gatshme per ju ne App Store.

Marka Apple
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 10" (inch)
Rezolucioni 1536 x 2048 pixels
Sistemi Operativ iOS
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 128 GB
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Apple A8X
Shpejtesia e Procesorit Triple-core 1.5 GHz Typhoon
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore 1.2 MP
Kapaciteti i Baterise 7340 mAh
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Permasat (cm) 24 x 16.9 x 0.61 cm

Më shumë informacion

Apple iPad Air 2 128GB 4G LTE

Ekran i mrekullushem Retina me madhesi 9.7", vetem 0.6 cm i holle dhe pesha 430 gram, iPad Air 2 eshte tableti i duhur per ju qe udhetoni dhe ju duhet nje asistent inteligjent me vete. Procesor i fuqishem A8X 64-bit , me kamera HD per FaceTime dhe iSight, sensor per leximin e shenjes se gishtit, internet WiFi dhe lidhje 4G LTE, gjithashtu bateri qe zgjat deri ne 10 ore. Me sistem e fuqishem operativ iOS 9 i cili vjen i permirsuar ne kryerjen e disa funksioneve njekohesisht dhe me aplikacione te operfshira per produktivitet dhe kreativitet, plus dhe mijera aplikacione te tjera ne te gatshme per ju ne App Store.

Fleta e të dhënave

Marka Apple
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 10" (inch)
Rezolucioni 1536 x 2048 pixels
Sistemi Operativ iOS
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 128 GB
RAM RAM 2 GB
Procesori CPU Apple A8X
Shpejtesia e Procesorit Triple-core 1.5 GHz Typhoon
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore 1.2 MP
Kapaciteti i Baterise 7340 mAh
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Permasat (cm) 24 x 16.9 x 0.61 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: