Apple iPad Mini 4 MK712hc/a SIM, Wi-Fi + Cellular 16GB

17157

74 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

iPad Mini 4 i ri me nje dizajn fin, i lehte dhe i holle si kurre me pare. iPad i pershtateshem per tu mbajtur gjithmone me vete (ne udhetime dhe perditeshmeri) per te punuar, luajtur apo per te qene ne cdo moment ne kontakt me miqte tuaj.

Me 4G wirles dhe Hotspot.

Ne e sjellim ne 2 ngjyra, te zi dhe gold qe ju te zgjidhni ate qe deshironi.

Edhe ne nje perdorim aktiv ai mban deri ne 10 ore bateri.

Marka Apple
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7.9"
Rezolucioni 2048 x 1536 pixels
Sistemi Operativ iOS
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 16 GB
Procesori CPU Enhanced Cyclone
Shpejtesia e Procesorit 1500 MHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 19.1 Whr
Pesha 304 g
Permasat (cm) 134.8 x 203.2 x 6.1 mm

Më shumë informacion

iPad Mini 4 i ri me nje dizajn fin, i lehte dhe i holle si kurre me pare. iPad i pershtateshem per tu mbajtur gjithmone me vete (ne udhetime dhe perditeshmeri) per te punuar, luajtur apo per te qene ne cdo moment ne kontakt me miqte tuaj.

Me 4G wirles dhe Hotspot.

Ne e sjellim ne 2 ngjyra, te zi dhe gold qe ju te zgjidhni ate qe deshironi.

Edhe ne nje perdorim aktiv ai mban deri ne 10 ore bateri.

Fleta e të dhënave

Marka Apple
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Permasa e Ekranit (inch) 7.9"
Rezolucioni 2048 x 1536 pixels
Sistemi Operativ iOS
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 16 GB
Procesori CPU Enhanced Cyclone
Shpejtesia e Procesorit 1500 MHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kapaciteti i Baterise 19.1 Whr
Pesha 304 g
Permasat (cm) 134.8 x 203.2 x 6.1 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: