Apple iPad Pro 12.9" 128GB 4G LTE

 • 1 vit garanci
 • Servis i Garantuar

16912

142 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Apple iPad Pro 12.9" 128GB 4G LTE

Me ekran te mrekullushem Retina 12.9", iPad Pro eshte iPadi me i madh dhe me i fuqishem i prodhuar ndonjehere nga Apple. Procesor i avancuar A9X 64-bit , me 4 bokse, kamera HD per FaceTime dhe iSight, sensor per leximin e shenjes se gishtit, lidhje shume e shpejte internet WiFi dhe lidhje 4G LTE, gjithashtu bateri qe zgjat deri ne 10 ore. Me sistem te fuqishem operativ iOS 9 i cili vjen i permirsuar ne kryerjen e disa funksioneve njekohesisht dhe me aplikacione te operfshira per produktivitet dhe kreativitet, plus dhe mijera aplikacione te tjera ne te gatshme per ju ne App Store. Vetem 0.69 cm i trashe dhe peshon 723 gram.

 • Specifikimet
 • Marka: Apple
 • Garancia: 1 vit
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Permasa e Ekranit (inch): 12" (inch)
 • Rezolucioni: 305.7 x 220.6 x 6.9 mm
 • Sistemi Operativ: iOS 9, updatohet ne iOS 10.2
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 128 GB
 • RAM: RAM 4 GB
 • Procesori CPU: Apple A9X
 • Shpejtesia e Procesorit: Dual-core 2.26 GHz (Twister)
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 8 MP
 • Kamera Ballore: 1.2 MP
 • Kapaciteti i Baterise: Bateri Li-Ion 10,307 mAh (38.8 Wh)
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: IPS
 • Permasat (cm): 30.3 x 22 x 0.69 cm