Baseus EB-01 Kufje Bluetooth

Shëno vlerësimin tënd

Baseus EB-01 Kufje Bluetooth

Baseus EB-01 Kufje Bluetooth

 • Garanci ne cilesi

KZ0259

2 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Baseus EB-01 Kufje Bluetooth

Baseus sjell modelin e kufjes me bluetooth EB-01me te cilen flisni mbi 3 ore pa e karikuar fare.Lidhet me nje tablet ose telefon dhe kohen standby e ka 100 ore.E lehte per tu perdorur qendron brenda veshit.

Material rezistent, me ngjyre te zeze dhe cilesi mjaft e mire. Per telefonata dhe muzike kjo kufje do tju liroje duart nga telefoni apo tableti juaj ne cdo kohe qe jeni i zen i zene.

 • Specifikimet
 • Marka: Baseus
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Kapaciteti i Baterise: 55mAh
 • Permasa: 55x12x7 mm
 • Me sa pajisje lidhet: Me 1 Telefon/Tablet
 • Funksioni: Per telefonata + muzike
 • Funksioni i Kufjes: Me mikrofon
 • Pozicionimi: Brenda veshit
 • Koha e bisedes: 3 ore
 • Koha standby: 100 ore