Baseus, Kufje Bluetooth EB-01

  EK0034

  1 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Baseus, Kufje Bluetooth EB-01

  Kufje me bluetooth v4.1 e markes Baseus model EB-01.

  Flisni mbi 3 ore pa e karikuar fare. Lidhet me nje tablet ose telefon dhe kohen standby e ka 100 ore.

  Kohe bisede 3.5 ore dhe per tu karikuar i nevojiten 2 ore

  E lehte per tu perdorur qendron brenda veshit.

  Material rezistent, me ngjyre te zeze dhe cilesi mjaft e mire.

  Per telefonata dhe muzike kjo kufje do tju liroje duart nga telefoni apo tableti juaj ne cdo kohe qe jeni i zen i zene.

  Lidhet me telefonin tuaj deri ne 10 metra distance.

  Vjen se bashku me mbajtesen per veshin, fishen per karikim dhe nje manual perdorimi

  • Specifikimet
  • Marka: Baseus
  • Kapaciteti i Baterise: 55mAh
  • Permasa: 55x12x7 mm
  • Porta USB: 1 Porte USB
  • Me sa pajisje lidhet: Me 1 Telefon/Tablet