Bateri e Jashtme 10000mAh me Panel Diellor

Shëno vlerësimin tënd

Bateri e Jashtme 10000mAh me Panel Diellor

Bateri e Jashtme 10000mAh me Panel Diellor

  • Garanci ne cilesi

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bateri e Jashtme me Panel Diellor

Kapaciteti 10000mAh. Karikon nje pajisje (Telefon ose Tablet) 2.5 here

Vete Bateria karikohet me korrent dhe gjithashtu mund te karikohet me ane te panelit diellor

20 Drita LED per te ndricuar rrugen dhe naten

Me 2 porta USB per te karikuar 2 pajisje njekohesisht (porta e pare 2A, porta e dyte 1 A)

Permasat: 10.6 x 4 x 2.4 cm

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti (mAh): 10000 mAh