Bateri e Jashtme 3000mAh

19620

990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Bateri e Jashtme 3000mAh

Karikon nje telefon 1.2 here te plota (nje telefon mesatar e ka baterine 2000mAh)

Ka te perfshire fishen e karikimit Micro USB

Jetagjatesia: 1000 cikle karikim

Input/ Output 5V/1.0A

Më shumë informacion

Bateri e Jashtme 3000mAh

Karikon nje telefon 1.2 here te plota (nje telefon mesatar e ka baterine 2000mAh)

Ka te perfshire fishen e karikimit Micro USB

Jetagjatesia: 1000 cikle karikim

Input/ Output 5V/1.0A

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: