Bateri e Jashtme 4400 + Shkop Selfie + Cante Kundra Ujit per Smartphone

ER0106_R

1 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bateri e jashtme PLATINET 4400mAh

Shum praktik per tu transportuar, mund te mbahet dhe ne xhep apo te vendoset ne makine.

Powerbank Platinet PMPB80 është burim energjie me cilësi të lartë për udhëtime të gjata në natyrë.

Kjo është bateri portative e kapiciteteve te larta per karikimin e paisjeve të tilla si iPhone, iPad, iPod, smartphones, MP3 / MP4, GPS dhe pajisje tjera 5 V.

Me një kapacitet deri 4400mAh mundeson karikimin disa here te paisjeve.

Pajisja ka nje porte USB, me nje inensitet 1A.

Ju mund ta karikoni baterine e jashtme nga një PC dhe rrjetit 240V duke përdorur përshtatës.

Eshtë e pajisur me 4 LED - tregues të nivelit të baterisë, dhe nje ndricues ne fillim per ta perdorur ne erresire.

Lloj i baterise Li-ion.    Kapaciteti: 4400 mAh.

Input: 5V, 1000mAh.   USB output: 5V, 1000mA.

+

Shkop per Selfie shume praktik dhe me permasa te vogla.

Gjatesia minimale 22 cm, Gjatesia maksimale 106.5 cm

Lidhet me Telefonat Apple ose Android

Lidhet nepermjet fishe Jack 3.5mm

+

Cante Kundra-Ujit per Smartphone per foto brenda ne uje

Cante plastike e tejdukshme kundra ujit.

Pershtatet per cdo smartphone deri ne 6".

Mbyllje hermetike me disa dhoma ajri dhe lidhese per tu mbajtur ne qafe.

Material rezistent

Permasat 20 x 10 cm.

Ngjyra e bardhe dhe transparente