Bateri e Jashtme 6000mAh Platinet Leather Polymer

Shëno vlerësimin tënd

Bateri e Jashtme 6000mAh Platinet Leather Polymer

Bateri e Jashtme 6000mAh Platinet Leather Polymer

  • 6 muaj garanci

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bateri e Jashtme e cila karikon Telefona, Tableta, Kamera ose cdo pajisje tjeter 5V.

Veshja me lekure e ben kete bateri te jashtme te duket me stil dhe elegance.

Ne pamje te pare nuk duket si nje pajisje elektronike.
Ngjyra e lekures e zeze, kafe ose e bardhe

Kapaciteti 6000mAh.

Nese bateria e Telefonit tuaj eshte 2500mAh e karikon mbi 2 here te plota.

Bateria eshte e perbere me moleklua Polimer Litiumi te cilat karikojne me shpejte dhe me shume baterine e telefonit tuaj android

  • Specifikimet
  • Garancia: 6 muaj
  • Kapaciteti (mAh): 6000 mAh