Bateri e Jashtme 7200mAh Platinet Leather

  • 6 muaj garanci

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bateri e Jashtme Platinet me kapacitet 7200mAh per te karikuar Telefona, Tableta, MP3/MP4 ose pajisje te tjera 5V
Karikon nje Telefon me bateri normale 3 here te plota (Bateria normale 2000mAh)
E vogel, praktike, e veshur me plastike qe ngjan si lekure.
Me 1 porte dalese USB 5V/2.2A
Bateria karikohet nepermjet fishes Micro USB
Permasat: 14 x 4.8 x 2.4 cm
Pesha: 238 gram

  • Specifikimet
  • Marka: Platinet
  • Garancia: 6 muaj
  • Kapaciteti (mAh): 7200 mAh