Bateri e Jashtme 8800mAh e Branduar

14114

2 990 Lekë

4 490 Lekë

  • Swarovski
  • Mercedes-Benz
  • BMW
  • Ferrari
  • Bentley

Add to wishlist

Bateri e Jashtme me kapacitet 8800mAh (kakrikon nje telefon me bateri normale 2000mAh rreth 3 here te plota)

Me 1 porte USB per te karikuar cdo lloj Telefoni apo Tableti

Fishe micro USB e perfshire per te karikuar vete baterine

Me 4 drita LED te cilat tregojne nivelin e karikimit

Material Plastik rezistent.

Permasat: 11.8 x 6.7 x 0.9 cm

I lehte per t'u mbajtur ne dore.

Më shumë informacion

Bateri e Jashtme me kapacitet 8800mAh (kakrikon nje telefon me bateri normale 2000mAh rreth 3 here te plota)

Me 1 porte USB per te karikuar cdo lloj Telefoni apo Tableti

Fishe micro USB e perfshire per te karikuar vete baterine

Me 4 drita LED te cilat tregojne nivelin e karikimit

Material Plastik rezistent.

Permasat: 11.8 x 6.7 x 0.9 cm

I lehte per t'u mbajtur ne dore.

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: