Bateri e Jashtme APC 10000mAh Polimer Litiumi

Shëno vlerësimin tënd

Bateri e Jashtme APC 10000mAh Polimer Litiumi

Bateri e Jashtme APC 10000mAh Polimer Litiumi

  • Garanci ne cilesi

IT0362

5 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bateri e Jashtme e markes Amerikane APC

Mbani gjithmone me vete nje bateri te jashtme ne menyre qe mos mbeteni asnjeher pa bateri ne telefon.

Kapaciteti 10,000mAh (karikon 1 telefon me bateri normale (2,000mAh) te pakten 4 here te plota)

(Bateria me Polimer Litiumi eshte me e lehte ne peshe se baterite e tjera te rikarikueshme dhe eshte me jetgjate).

Me 2 porta USB per te karikuar 2 pajisje njekohesisht

Permasat: 14.65 x 8.9 x 1.35 cm
Pesha: 270 g

Ngjyra e zeze

  • Specifikimet
  • Marka: APC
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti (mAh): 10000 mAh