Bateri e Jashtme APC 3000mAh

  • 6 muaj garanci

16173

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bateri e Jashtme e markes Amerikane APC

Mbani gjithmone me vete nje bateri te jashtme ne menyre qe mos mbeteni asnjeher pa bateri ne telefon.

Kapaciteti 3000mAh (karikon 1 telefon me bateri normale (2000mAh) te pakten 1 here te plote)

Tipi i baterise Li-ion
Output 5V 1A

Permasat: 7.2 x 2.3 x 3.3 cm
Pesha: 0.08 kg

Ngjyre e kuqe ose e zeze

  • Specifikimet
  • Marka: APC
  • Garancia: 6 muaj
  • Kapaciteti (mAh): 3000 mAh