Bateri e Jashtme Duracell 1150mAh

16329

2 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Bateri e Jashtme Duracell 1150mAh

Kapaciteti 1150mAh
Deri ne 3 ore me shume bisede telefonike (varet nga modeli i telefonit)
Me 1 porte USB per te karikuar cdo lloj Telefoni
Vet bateria karikohet nepermjet fishes Micro USB
Permasat: 4.9 x 9.5 x 1.8 cm
Pesha: 82 g

Cilesi e Garantuar DURACELL

Marka Duracell
Garancia 6 muaj
Kapaciteti (mAh) 1150 mAh

Më shumë informacion

Bateri e Jashtme Duracell 1150mAh

Kapaciteti 1150mAh
Deri ne 3 ore me shume bisede telefonike (varet nga modeli i telefonit)
Me 1 porte USB per te karikuar cdo lloj Telefoni
Vet bateria karikohet nepermjet fishes Micro USB
Permasat: 4.9 x 9.5 x 1.8 cm
Pesha: 82 g

Cilesi e Garantuar DURACELL

Fleta e të dhënave

Marka Duracell
Garancia 6 muaj
Kapaciteti (mAh) 1150 mAh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: