Bateri e Jashtme Duracell 1800mAh

16330

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Bateri e Jashtme Duracell 1800mAh

Kapaciteti 1800mAh
Deri ne 5 ore me shume bisede telefonike (varet nga modeli i telefonit)
Me 2 porta USB per te karikuar 2 Telefona njekohesisht
Vet bateria karikohet duke e vendosur ne prize muri
Permasat: 6 x 10 x 2 cm
Pesha: 99 g

Cilesi e Garantuar DURACELL

Marka Duracell
Garancia 6 muaj
Kapaciteti (mAh) 1800 mAh

Më shumë informacion

Bateri e Jashtme Duracell 1800mAh

Kapaciteti 1800mAh
Deri ne 5 ore me shume bisede telefonike (varet nga modeli i telefonit)
Me 2 porta USB per te karikuar 2 Telefona njekohesisht
Vet bateria karikohet duke e vendosur ne prize muri
Permasat: 6 x 10 x 2 cm
Pesha: 99 g

Cilesi e Garantuar DURACELL

Fleta e të dhënave

Marka Duracell
Garancia 6 muaj
Kapaciteti (mAh) 1800 mAh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: