Bateri e Jashtme Intenso 2600 mAh Black

Shëno vlerësimin tënd

Bateri e Jashtme Intenso 2600 mAh Black

Bateri e Jashtme Intenso 2600 mAh Black

  • 1 vit garanci

ALB0903

1 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bateri e Jashtme Intenso 2600 mAh Black

Bateri e jashtme e firmes Gjermane Intenso.
Kapaciteti: 2600 mAh
Karikon celularin mbi 1 here te plota.

Tregon nivelin e karikimit nepermjet dritave LED blu.
Ne paketim perfshihet fish android dhe manual perdorimi
Permasa: 33 x 69 x 22 mm
Pesha: 69 gram
Ngjyra: E zeze

  • Specifikimet
  • Marka: Intenso
  • Garancia: 1 vit
  • Kapaciteti (mAh): 2600 mAh