Bateri e Jashtme PLATINET 8000mAh Black/Orange

Shëno vlerësimin tënd

Bateri e Jashtme PLATINET 8000mAh Black/Orange

Bateri e Jashtme PLATINET 8000mAh Black/Orange

  • 6 muaj garanci

Add to wishlist

Bateri e Jashtme PLATINET 8000mAh Black/Orange Shiko te zmadhuar

ALB0690

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bateri e Jashtme PLATINET 8000mAh Black-Orange

Shum praktik per tu transportuar, mund te mbahet dhe ne xhep apo te vendoset ne makine.

Powerbank Platinet PMPB80 është burim energjie me cilësi të lartë për udhëtime të gjata në natyrë.

Kjo është bateri portative e kapiciteteve te larta per karikimin e paisjeve të tilla si iPhone, iPad, iPod, smartphones, MP3 / MP4, GPS dhe pajisje tjera 5 V.

Me një kapacitet deri 8000mAh mundeson karikimin disa here te paisjeve.

Pajisja ka dy porta USB, një në 1.0a dhe 2.1A.

Ju mund ta karikoni baterine e jashtme nga një PC dhe rrjetit 240V duke përdorur përshtatës.

Eshtë e pajisur me 4 drita LED - tregues të nivelit të baterisë, dhe nje ndricues ne fillim per ta perdorur ne erresire.

Lloj i baterise Li-ion.   -   Kapaciteti: 8000 mAh.

Input: 5V, 1000mAh.  -  USB output: 5V, 1000mA, 2100mA.

  • Specifikimet
  • Marka: Platinet
  • Garancia: 6 muaj
  • Kapaciteti i Baterise: Kapaciteti i Baterise: 8000 mAh
  • Kapaciteti (mAh): 8000 mAh