Bateri e Jashtme Verbatim 3500mAh

  • 6 muaj garanci

16030

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bateri e Jashtme Verbatim 3500mAh

Mund te degjoni muzike, te flisni ne telefon, te luani lojra per nje kohe me te gjate.
Kapaciteti 3500mAh, karikon nje telefon normal mbi 1 here te plote (TNje telefon normal ka bateri 2000mAh)
Karikon pothuajse cdo pajisje me karikues USB duke perfshire iPhone, Telefonat Android dhe Windows, Tableta etj.
I lehte dhe me permasa te vogla ne menyre qe ta mbani gjithmone me vete.
Kater drita LED te cilat tregojne nivelin e baterise.
Cilesi e garantuar Verbatim

Bateria: 3500mAh Lithium-Ion (10Wh)
Input (USB): 5VDC, 1A Max
Output (USB): 5VDC, 1A Max
Permasat: 114mm x 50.5mm x 18mm (L x W x H)
Pesha: 112 grams
Jetgjatesia e baterise: 500 cikle karikimi
Voltazhi: 3.7 V

Koha e karikimit te baterise ne korrent: 5 ore
Koha e karikimit nga kompjuteri: 10 ore
Fishe micro USB e perfshire

  • Specifikimet
  • Marka: Verbatim
  • Garancia: 6 muaj
  • Kapaciteti (mAh): 3500 mAh