Bateri e Jashtme Verbatim 5200mAh Dual USB

  • 6 muaj garanci

16031

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bateri e Jashtme Verbatim 5200mAh Dual USB

Me 2 porta USB, per te karikuar 2 pajisje njekohesisht

Kapaciteti 5200mAh, karikon nje telefon normal mbi 2 here te plota (Nje telefon normal ka bateri 2000mAh)
Karikon pothuajse cdo pajisje me karikues USB duke perfshire iPhone, iPad, Telefonat Android dhe Windows, Tableta etj.
I lehte dhe me permasa te vogla ne menyre qe ta mbani gjithmone me vete.
Kater drita LED te cilat tregojne nivelin e baterise.
Cilesi e garantuar Verbatim

Bateria: 5200mAh Lithium Polymer (19Wh)

(Bateria me Polimer Litiumi eshte me e lehte ne peshe se baterite e tjera te rikarikueshme dhe eshte me jetgjate).
Input (USB): 5VDC, 1A Max
Output (USB): 5VDC, 1A Max
Permasat: 112.5mm x 71.5mm x 18.3mm (L x W x H)
Pesha: 186 gram
Jetgjatesia e baterise: 500 cikle karikimi
Voltazhi: 3.7 V

Koha e karikimit te baterise ne korrent: 7.5 ore
Koha e karikimit nga kompjuteri: 15 ore
Fishe micro USB e perfshire

  • Specifikimet
  • Marka: Verbatim
  • Garancia: 6 muaj
  • Kapaciteti (mAh): 5200 mAh