Intenso Bateri e Jashtme S5000-i Dual

22237

Bateri e jashtme e markes Intenso me ngjyre te bardhe

Me kapacitet 5000mAh modeli S5000-i Dual

Mund te karikoni telefonin tuaj sa here te jeni ne veshtiresi

Me drita LED per te treguar nivelin e baterise

Shume praktike dhe i thjeshte per tu mare kudo me vete

Kabllo qe karikon ka vendin e saj ngjitur me baterine

Karikohet me kabllo mikro USB dhe ka nje kabllo Apple lightning

Dual Powerbank mund të ngarkojë pajisje të lëvizshme si smartphones, tablet PC, MP3 players, kamera digjitale, kamerat dhe një shumëllojshmëri të pajisjeve elektronike me një port USB.

Marka Intenso
Kapaciteti (mAh) 5000 mAh
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Bateri e jashtme e markes Intenso me ngjyre te bardhe

Me kapacitet 5000mAh modeli S5000-i Dual

Mund te karikoni telefonin tuaj sa here te jeni ne veshtiresi

Me drita LED per te treguar nivelin e baterise

Shume praktike dhe i thjeshte per tu mare kudo me vete

Kabllo qe karikon ka vendin e saj ngjitur me baterine

Karikohet me kabllo mikro USB dhe ka nje kabllo Apple lightning

Dual Powerbank mund të ngarkojë pajisje të lëvizshme si smartphones, tablet PC, MP3 players, kamera digjitale, kamerat dhe një shumëllojshmëri të pajisjeve elektronike me një port USB.

Fleta e të dhënave

Marka Intenso
Kapaciteti (mAh) 5000 mAh

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë