Bateri Intenso 2500mAh Black/White

  • 1 vit garanci

10798

1 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bateri e jashtme e kompanise Gjermane Intenso 

Kapaciteti: 2500mAh
Tipi i baterise: Li-Polymer bateri e rikarikueshme
Ngjyra: E bardhe ose e zeze
Lidhje Output: Kabell micro USB i integruar
Fuqia Output: 5.0V - 1.0A
Lidhje Input: Micro USB
Fuqia Input: 5.0V - 1.0A
Drite LED per nivelin e karikimit
Karakteristikat: Mbrojtje nga voltazhi i larte, mbrojtje nga karikimi i ulet, mbrojtje nga mbi karikimi,
Aksesoret: Kabell karikimi USB
Permasat: 100 x 62,5 x 7,5 mm (H x W x T)
Pesha:
64 g

  • Specifikimet
  • Marka: Intenso
  • Garancia: 1 vit