BLU Studio X8 HD

 • 1 muaj garanci

CM0434

9 990 Lekë

11 990 Lekë

-2 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

BLU Studio X8 HD

Smartphone i markes Blu model X8 HD

Operon me sistemin Android 4.4 Kit Kat dhe ka dy karta

Ekrani 5.0" HD me teknologji IPS 

Kamera kryesore dhe balloreeshte  5PM 

Telefoni ka nje memorie 4GB  dhe suporton nje karte memorie deri ne 64 GB

 • Specifikimet
 • Marka: Blu
 • Garancia: 1 muaj
 • Sistemi Operativ: Android 4.4 KitKat
 • Karta SIM: 2 karta SIM
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 5 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 2000mAh
 • Permasa: 146 x 73.6 9.9mm
 • Madhesia e Ekranit TV: 5"
 • Memoria e Telefonit: 4 GB