Kufje bluetooth te markes Awei modeli N1

Ju mund ta perdorni gjate kohes qe udhetoni ose punoni

Praktike e vogel per veshin tuaj dhe e thjeshte ne perdorim

Me buton per hapjen e telefonit tuaj direkt

Gjithashtu ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar pa u vene re qe kufjen e keni ne vesh

Mund te lidhet me dy paisje njekohesisht. Redukton ndjeshem nivelin e zhurmave perreth gjate kohes qe e perdorni

Konfigurohet lehtesisht dhe pa u munduar

Frekuenca 20-20000Hz, Rezistenca: 16Ω

Karikohet me ane te nje fishe USB e cila vjen se bashku me kufjen ne paketim

Mund ta perdorni rreth 4 ore pune dhe nje kohe te gjate standby

I përshtatshëm: për iPhone, për Samsung, për HTC, si dhe të gjithë kompjuterat

Marka Awei
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Kufje bluetooth te markes Awei modeli N1

Ju mund ta perdorni gjate kohes qe udhetoni ose punoni

Praktike e vogel per veshin tuaj dhe e thjeshte ne perdorim

Me buton per hapjen e telefonit tuaj direkt

Gjithashtu ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar pa u vene re qe kufjen e keni ne vesh

Mund te lidhet me dy paisje njekohesisht. Redukton ndjeshem nivelin e zhurmave perreth gjate kohes qe e perdorni

Konfigurohet lehtesisht dhe pa u munduar

Frekuenca 20-20000Hz, Rezistenca: 16Ω

Karikohet me ane te nje fishe USB e cila vjen se bashku me kufjen ne paketim

Mund ta perdorni rreth 4 ore pune dhe nje kohe te gjate standby

I përshtatshëm: për iPhone, për Samsung, për HTC, si dhe të gjithë kompjuterat

Fleta e të dhënave

Marka Awei
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë